Tüm ürünler
-
sf6 kurtarma sistemi
-
SF6 Gaz Test Cihazı
-
SF6 Sızıntı Detektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Çiy noktası ölçer
-
Çevrimiçi İzleme Sistemi
-
Kuru hava ekipmanları
-
SF6 vakum pompası
-
Gaz Karıştırma Birimi
-
Soğutucu geri dönüşüm makinesi
-
Soğutucu sızıntısı dedektörü
-
SF6 Gaz Temizleme
-
SF6 Aksesuarlar
-
Kısmi boşaltma dedektörü
-
C4F7N Serisi Araçlar ve Ekipmanlar
-
Helyum Kütle Spektrometresi
anahtar kelimeler [ ac recovery machine ] eşleşme 5 Ürünler.
14L Otomatik Soğutucu Geri Kazanma Makinesi 134a/12 Otomatik Tamirhaneler için
| Soğutucu türleri: | R134A, R12 |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | 5-50 ℃ |
| Maksimum baskı: | 18 bar |
Otomobil AC ve HVAC sistemleri için hızlı yanıtlı taşınabilir XP-1A yüksek hassasiyetli soğutucu sızıntı dedektörü
| Dedektör Tipi: | Halojen Soğutucu Kaçak Dedektörü |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 3V DC, 2 adet AA alkalin pil |
| Maksimum hassasiyet: | R12, R22, R134a onaylı (14g/yıl) |
Taşınabilir Teleskopik Saplı SF6 Kantitatif Kaçak Dedektörü | 0,01ppm Hassasiyet, Yağlamalı Pompa
| Vakum pompası Tipi: | Çift aşamalı yağ pompası (özelleştirilmiş) |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı: | 0.01 ~ 10000ppm |
| En Yüksek Hassasiyet: | 0,01 ppm |
Sf6 Gaz Analiz Cihazı Pille Çalışan Dokunmatik Ekran, Emisyonsuz Kapsamlı Test Cihazı [KS30-R-6]
| SF6 gazı: | [SO₂] 0 ~ 100 uL/L, [H₂s] 0 ~ 100 uL/L, [CO] 0 ~ 500 uL/L, [HF] 0 ~ 10 uL/L |
|---|---|
| SF6 doğruluğu: | ±%10 |
| SF6 çözünürlüğü: | 0.1 uL/L |
Emisyonsuz Elektronik SF6 Gaz Denetleyicisi Temizlik Analizcisi Ekolojik Dost [KS30-R-6]
| Ambalaj bilgileri: | Ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 7-10 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
1

