Tüm ürünler
-
sf6 kurtarma sistemi
-
SF6 Gaz Test Cihazı
-
SF6 Sızıntı Detektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Çiy noktası ölçer
-
Çevrimiçi İzleme Sistemi
-
Kuru hava ekipmanları
-
SF6 vakum pompası
-
Gaz Karıştırma Birimi
-
Soğutucu geri dönüşüm makinesi
-
Soğutucu sızıntısı dedektörü
-
SF6 Gaz Temizleme
-
SF6 Aksesuarlar
-
Kısmi boşaltma dedektörü
-
C4F7N Serisi Araçlar ve Ekipmanlar
-
Helyum Kütle Spektrometresi
anahtar kelimeler [ gas leak monitor ] eşleşme 29 Ürünler.
Multi-Component Gas Leak Detector [LF-01-FR] (Suitable for SF₆/SO₂/CH₄/CO₂ & More Gases)
| Nem: | %0-95 RH |
|---|---|
| Sıcaklık: | -20°~50° |
| Güç: | 6000 mAh şarj edilebilir lityum pil |
Özel taşınabilir SF6 gaz sızıntı tespit sensörü, en uygun yerin sızıntı tespiti için
| Ölçüm Aralığı: | 0.01ppm - 10000ppm |
|---|---|
| Hassasiyet: | 0,01 ppm |
| 'Zehirlenmeden' kurtarma süresi: | 1 saniye |
0.1ppm SF6 R22 Soğutucu gaz sızıntı dedektörü NDIR sensörü dokunmatik ekran kontrolü
| Duyarlılık: | 0.1 ppm |
|---|---|
| Boyutlar ve Ağırlık: | 280 × 260 × 180mm (L × W × H), ~ 2.5kg |
| Yanıt Süresi: | 1 saniyeden az |
SF6 Kalitatif Kaçak Dedektörü, Korona Prensibine Dayalı, En Ucuz, Smart-01b
| Maksimum hassasiyet: | 3G/yıl |
|---|---|
| Isınma zamanı: | 5s |
| Ortam sıcaklığı: | 0-52 ° C |
TIF B-OSCH [XP-1A] Kaçak Dedektörü | Korona Deşarj Teknolojisi
| Güç Kaynağı: | 3V DC, 2 × AA alkalin piller |
|---|---|
| Maksimum hassasiyet: | 14g/yıl (R12, R22, R134A için sertifikalı) |
| Nihai hassasiyet: | <3g/yıl (halojen soğutucu akışkanları için) |
10AH SF6 Gaz Çevrimiçi İzleme Sistemi Sızıntı Alarmı PTZ Kontrol KS200
| Ölçüm parametreleri: | SF6 gazının nemi, yoğunluğu ve sıcaklığı |
|---|---|
| Çiğ noktası doğruluğu: | ± 3 ℃ TD |
| Basınç Değeri (Yoğunluk) Doğruluk: | ±% 0.1 FS |
SMART-01B SF6 Korona tespit teknolojisi ve taşınabilir el soğutucu sızıntı testi için 3 g/yıllık hassasiyetli sızıntı dedektörü
| Algılama Prensibi: | korona |
|---|---|
| Sensör Tipi: | Negatif Korona Sensörü |
| Nihai hassasiyet: | 3 gr/yıl |
Çok Bileşenli Kızılötesi SF6 Kaçak Dedektörü: GIS ve Enerji Sektörleri İçin Hızlı, Hassas SF6/CH4/CO2/SO2 Tespiti
| Nem: | % 0-95 |
|---|---|
| Sıcaklık: | -20°~50° |
| Güç: | 6000 mAh şarj edilebilir lityum pil |
GIS saha denetimi ve anahtar ekipmanlarının bakımı için 0.01 ppm yüksek hassasiyetli taşınabilir SF6 sızıntı dedektörü
| Ambalaj bilgileri: | Karton/ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |

