Tüm ürünler
-
sf6 kurtarma sistemi
-
SF6 Gaz Test Cihazı
-
SF6 Sızıntı Detektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Çiy noktası ölçer
-
Çevrimiçi İzleme Sistemi
-
Kuru hava ekipmanları
-
SF6 vakum pompası
-
Gaz Karıştırma Birimi
-
Soğutucu geri dönüşüm makinesi
-
Soğutucu sızıntısı dedektörü
-
SF6 Gaz Temizleme
-
SF6 Aksesuarlar
-
Kısmi boşaltma dedektörü
-
C4F7N Serisi Araçlar ve Ekipmanlar
-
Helyum Kütle Spektrometresi
anahtar kelimeler [ leak refrigerant detector ] eşleşme 21 Ürünler.
0.1ppm SF6 R22 Soğutucu gaz sızıntı dedektörü NDIR sensörü dokunmatik ekran kontrolü
| Duyarlılık: | 0.1 ppm |
|---|---|
| Boyutlar ve Ağırlık: | 280 × 260 × 180mm (L × W × H), ~ 2.5kg |
| Yanıt Süresi: | 1 saniyeden az |
Otomobil AC ve HVAC sistemleri için hızlı yanıtlı taşınabilir XP-1A yüksek hassasiyetli soğutucu sızıntı dedektörü
| Dedektör Tipi: | Halojen Soğutucu Kaçak Dedektörü |
|---|---|
| Güç Kaynağı: | 3V DC, 2 adet AA alkalin pil |
| Maksimum hassasiyet: | R12, R22, R134a onaylı (14g/yıl) |
3.7V Sülfür Hekzaflorür Soğutucu Gaz Kaçak Dedektörü Yanıcı Gaz Göstergesi [XP-1A]
| Güç kaynağı: | 3V DC, 2 × AA alkalin piller |
|---|---|
| Maksimum hassasiyet: | 14g/yıl (R12, R22, R134A için onaylanmıştır) |
| Nihai hassasiyet: | <3g/yıl (halojen soğutucu akışkanları için) |
Corona Prensibi, Halojen Gaz Kaçağı Tespiti, Gaz Kaçak Dedektörü, [Xp-1a]
| Güç kaynağı: | 3V DC, 2 × AA alkalin piller |
|---|---|
| Maksimum hassasiyet: | 14g/yıl (R12, R22, R134A için onaylanmıştır) |
| Nihai hassasiyet: | <3g/yıl (halojen soğutucu akışkanları için) |
TIF B-OSCH [XP-1A] Kaçak Dedektörü | Korona Deşarj Teknolojisi
| Güç Kaynağı: | 3V DC, 2 × AA alkalin piller |
|---|---|
| Maksimum hassasiyet: | 14g/yıl (R12, R22, R134A için sertifikalı) |
| Nihai hassasiyet: | <3g/yıl (halojen soğutucu akışkanları için) |
SMART-01B SF6 Korona tespit teknolojisi ve taşınabilir el soğutucu sızıntı testi için 3 g/yıllık hassasiyetli sızıntı dedektörü
| Algılama Prensibi: | korona |
|---|---|
| Sensör Tipi: | Negatif Korona Sensörü |
| Nihai hassasiyet: | 3 gr/yıl |
TIF BOCSCH Kalitatif Kaçak Dedektörü, Korona Prensibi Sülfür Hekzaflorür Gaz Kaçak Dedektörü Batarya, XP-1A
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-52 ° C |
|---|---|
| Ağırlık: | 0,5 lbs |
| Garanti: | 1 Yıl |
Taşınabilir Halojen Kaçak Dedektörü, Flor İçeren Gaz Kaçak Dedektörü, Ucuz Kaçak Dedektörü Smart-01b
| Çalışma Nemi: | ≤%95 RH (yoğuşmasız) |
|---|---|
| Gaz tespiti: | flor içeren gaz |
| Endişe verici: | sesli ve ışıklı alarm |
Smart-01b Florlu Soğutucu Gaz Kaçak Dedektörü, Kalitatif Kaçak Dedektörü, Xp-1a'nın Yerini Alır
| Tespit gazı: | SF6 |
|---|---|
| Ağırlık: | 0,5 kg |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0 ila 50 ° C |
KS-139T Klimaya Özel Kaçak Dedektörü
| Ambalaj bilgileri: | Karton / ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 10 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |

