Tüm ürünler
-
sf6 kurtarma sistemi
-
SF6 Gaz Test Cihazı
-
SF6 Sızıntı Detektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Çiy noktası ölçer
-
Çevrimiçi İzleme Sistemi
-
Kuru hava ekipmanları
-
SF6 vakum pompası
-
Gaz Karıştırma Birimi
-
Soğutucu geri dönüşüm makinesi
-
Soğutucu sızıntısı dedektörü
-
SF6 Gaz Temizleme
-
SF6 Aksesuarlar
-
Kısmi boşaltma dedektörü
-
C4F7N Serisi Araçlar ve Ekipmanlar
-
Helyum Kütle Spektrometresi
anahtar kelimeler [ gas leak sensors ] eşleşme 43 Ürünler.
RS485 Taşınabilir Çiğlenme Noktası Analiz Cihazı Mikro Nem Ölçer Ölçüm Cihazı, Direnç Kapasitans Yöntemi, Vaisala 143 KST-VII
| Çiğ nokta aralığı: | -8 - +20 ℃ TD |
|---|---|
| Nem aralığı: | 0 -% 100 |
| 0 -% 100: | -40 - +80 ℃ |
Ppmv, PP20, SF6, N2 ve H2 için özel el el nem çiy noktası ölçer KST-VII
| Boyutlar: | 414*333*177mm |
|---|---|
| Pil çalışma süresi: | >8 saat |
| Güç kaynağı modu: | AC220V / Lityum Pil |
Vaisala 143 Çiy noktası analizatörü Mikro Nem ölçüm cihazı PP20 Dönüştürme KST-VII
| Ölçüm yöntemi: | Tam otomatik |
|---|---|
| Ölçülen Gaz: | SF6, N2, H2, vb. |
| Gaz akış hızı: | 400 ~ 800 ± 50ml/dakika |

