Tüm ürünler
-
sf6 kurtarma sistemi
-
SF6 Gaz Test Cihazı
-
SF6 Sızıntı Detektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Çiy noktası ölçer
-
Çevrimiçi İzleme Sistemi
-
Kuru hava ekipmanları
-
SF6 vakum pompası
-
Gaz Karıştırma Birimi
-
Soğutucu geri dönüşüm makinesi
-
Soğutucu sızıntısı dedektörü
-
SF6 Gaz Temizleme
-
SF6 Aksesuarlar
-
Kısmi boşaltma dedektörü
-
C4F7N Serisi Araçlar ve Ekipmanlar
-
Helyum Kütle Spektrometresi
İlgili kişi :
Jin
Telefon numarası :
15000093078
0.01ppm'lik hassasiyet, yoğunluğun dijital gösterimi, yüksek hassasiyet, taşınabilir sızıntı dedektörü
| Menşe yeri | Şangay |
|---|---|
| Marka adı | KSTONE |
| Sertifika | ISO9000 |
| Model numarası | LF-300 |
| Belge | LF-300.pdf |
| Min sipariş miktarı | 1 |
| Fiyat | $25000-$26000 |
| Ambalaj bilgileri | Karton / Ahşap Kutu |
| Teslim süresi | 30 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | Yılda 10 |
Ürün ayrıntıları
| Ölçüm Aralığı | 0.01ppm - 10000ppm | Kesinlik | 0,01 ppm |
|---|---|---|---|
| dak. Çözünürlük | 0,01 ppm | Dedektörün gaz ve elektrik entegre hortumu | Standart uzunluk 3 metredir (gerektiği gibi özelleştirilebilir, 10 metreye kadar) |
| Güç giriş kablosu | 2 Metre | Giriş Gücü | 220V ± 22V 50Hz ± 2Hz (harici lityum pil invertör güç kaynağı mevcuttur) |
| Vurgulamak | Hafif sf6 dedektörü,220W sf6 dedektörü,Hafif sf6 gaz monitörü |
||
Ürün Açıklaması
0.01ppm Hassasiyet, Konsantrasyon Dijital Ekranı, Yüksek Hassasiyet, Taşınabilir Kaçak Dedektörü
LF-300
LF-300, yüksek frekanslı bir manyetik alanda düşük voltajlı iyonizasyon kullanır ve güvenlik ve güvenilirlik için radyasyonsuz bir tasarım sunar. Kırılgan bileşenler olmadan tasarlanmıştır, minimum kullanım ve bakım maliyetleri ile uzun süreli dayanıklılık sağlar. Opsiyonel harici lityum pil invertörü, mobil güç gerektiren saha operasyonlarını destekler.
Ana Avantajlar
- Ultra Yüksek Hassasiyet: Hassas ölçümle 0.01ppm kadar düşük kaçakları tespit eder.
- Taşınabilir Tasarım: Hafif dedektör (1.2kg) ve kompakt ana ünite, saha hareketliliği için alüminyum çarpışma önleyici bir kasada bulunur.
- Güvenilir Performans: Yüksek konsantrasyonlu SF6 ortamları için uygun, hızlı tepki (<1s) ve kontaminasyondan kurtulma.
- Kullanıcı Dostu Arayüz: Dokunmatik ekran ve zil aracılığıyla gerçek zamanlı görsel ve işitsel geri bildirim.
Teknik Özellikler
| Parametre | Detaylar |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı | 0.01ppm - 10.000ppm(h) |
| Ölçüm Doğruluğu | 0.01ppm(h) |
| Minimum Çözünürlük | 0.01ppm(h) |
| "Zehirlenme" Kurtarma Süresi | 99.99% SF6 ortamında ≤10s 10% SF6 ortamında ≤1s |
| Tepki Süresi | 10ppm için ≤0.5s 1ppm için ≤1s |
| Gösterge Yöntemleri | - Dokunmatik Ekran: Doğrudan ppm göstergesi (0.01ppm çözünürlük) - LCD dijital: Konsantrasyonla orantılı sayısal değişiklikler - Zil: Frekans konsantrasyonla artar |
| Hortum Uzunluğu | Standart 3m (10m'ye kadar özelleştirilebilir) |
| Güç Kaynağı | 220V±22V 50Hz±2Hz (harici lityum pil invertörü ile uyumlu) |
| Çalışma Koşulları | Sıcaklık: 5℃-50℃ Nem: ≤95% |
| Güç Tüketimi | ≤100w |
| Ağırlık ve Boyutlar | - Dedektör: 1.2kg - Ana ünite: 7.1kg - Ana ünite boyutu: 310*168*200mm - Alüminyum kasa: 3.0kg, 370*320*270mm |
Neden Kstone'u Seçmelisiniz?
- Üst Düzey Teknik Otorite Standart belirleyen işletme | 0.01ppm hassasiyetli SF6 kaçak dedektörü | Çok sayıda patent ve sertifika
- Tek Noktadan SF6 Çözüm Yelpazesi Taşınabilir dedektörlerden geri kazanım sistemlerine | Ulusal laboratuvarlar tarafından %100 akredite edilmiştir
- Özelleştirilebilir Anahtar Teslim Hizmetler Kişiye özel ekipman tasarımı | Yerinde kurulum ve hata ayıklama
- Küresel Destek ve Kanıtlanmış İtibar 1000'den fazla küresel müşteri | Yerelleştirilmiş satış sonrası hizmet
- Çevreye Uyumlu ve Maliyet Etkin AB F-gaz Direktifi ile uyumlu | Sıfır emisyonlu SF6 elleçleme
Önerilen Ürünler

