Tüm ürünler
-
sf6 kurtarma sistemi
-
SF6 Gaz Test Cihazı
-
SF6 Sızıntı Detektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Çiy noktası ölçer
-
Çevrimiçi İzleme Sistemi
-
Kuru hava ekipmanları
-
SF6 vakum pompası
-
Gaz Karıştırma Birimi
-
Soğutucu geri dönüşüm makinesi
-
Soğutucu sızıntısı dedektörü
-
SF6 Gaz Temizleme
-
SF6 Aksesuarlar
-
Kısmi boşaltma dedektörü
-
C4F7N Serisi Araçlar ve Ekipmanlar
-
Helyum Kütle Spektrometresi
anahtar kelimeler [ portable gas leak detector ] eşleşme 78 Ürünler.
TIF B-OSCH [XP-1A] Kaçak Dedektörü | Korona Deşarj Teknolojisi
| Güç Kaynağı: | 3V DC, 2 × AA alkalin piller |
|---|---|
| Maksimum hassasiyet: | 14g/yıl (R12, R22, R134A için sertifikalı) |
| Nihai hassasiyet: | <3g/yıl (halojen soğutucu akışkanları için) |
Yüksek Hassasiyetli SF6 Kaçak Dedektörü: Taşınabilir Ölçümle 0,01 ppm Hassasiyet
| Ölçüm Aralığı: | 0.01ppm - 10000ppm |
|---|---|
| Ölçüm Doğruluğu: | 0,01 ppm |
| Asgari Çözünürlük: | 0,01 ppm |
SF6 Kalitatif Kaçak Dedektörü, Korona Prensibine Dayalı, En Ucuz, Smart-01b
| Maksimum hassasiyet: | 3G/yıl |
|---|---|
| Isınma zamanı: | 5s |
| Ortam sıcaklığı: | 0-52 ° C |
Çoklu Gaz Elektrokimyasal Sf6 Gaz Monitörü Sniffer Sızıntı Detektörü IP65 Su geçirmez [LF-01-FR]
| Aksesuarlar: | Taşıma çantası, hortumu uzat, yedek filtreler |
|---|---|
| Garanti: | 1 Yıl |
| Güç kaynağı: | 6000 mAh şarj edilebilir lityum pil |
SF6, küçük sızıntıları tespit edebilir ve hızlı bir şekilde yanıt verebilir.
| Hassasiyet: | 0,01 ppm |
|---|---|
| Algılama Prensibi: | Yüksek frekanslı manyetik alan düşük voltaj iyonizasyonu |
| Ağırlık: | 6.6kg |
Taşınabilir SF6 Gaz Algılayıcısı Sızıntı Dedektörü NDIR Kızılötesi [LF-03-FR]
| Çalışma Gerilimi: | Lityum pil veya AC220V/50Hz |
|---|---|
| Algılama Prensibi: | NDIR Dispersif olmayan kızılötesi (çift kiriş) |
| Ölçüm Aralığı: | 0-1000 ppm (özelleştirilebilir aralık mevcuttur) |
SF6 GIS Anahtar Aygıtları için Kütesici Sızıntı Detektörü
| Kesinlik: | 0,01 ppm |
|---|---|
| Giriş/çıkış: | 0.01ppm-1000ppm |
| Cevap: | 100ppm'de ≤1 saniye |
0.01ppm'lik hassasiyet, yoğunluğun dijital gösterimi, yüksek hassasiyet, taşınabilir sızıntı dedektörü
| Ölçüm Aralığı: | 0.01ppm - 10000ppm |
|---|---|
| Kesinlik: | 0,01 ppm |
| dak. Çözünürlük: | 0,01 ppm |
RS485 Taşınabilir Çiğlenme Noktası Analiz Cihazı Mikro Nem Ölçer Ölçüm Cihazı, Direnç Kapasitans Yöntemi, Vaisala 143 KST-VII
| Çiğ nokta aralığı: | -8 - +20 ℃ TD |
|---|---|
| Nem aralığı: | 0 -% 100 |
| 0 -% 100: | -40 - +80 ℃ |
Soğuk Ayna Yöntemi, Taşınabilir Çiğlenme Noktası Ölçer, Yüksek Hassasiyetli Çiğlenme Noktası Ölçer KST-V
| Sıcaklık Çözünürlüğü: | 0,1°C |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı: | 20 ℃ ~ -62 ℃ |
| Ölçüm hatası: | ± 0.3 ℃'den daha iyi |

