Tüm ürünler
-
sf6 kurtarma sistemi
-
SF6 Gaz Test Cihazı
-
SF6 Sızıntı Detektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Çiy noktası ölçer
-
Çevrimiçi İzleme Sistemi
-
Kuru hava ekipmanları
-
SF6 vakum pompası
-
Gaz Karıştırma Birimi
-
Soğutucu geri dönüşüm makinesi
-
Soğutucu sızıntısı dedektörü
-
SF6 Gaz Temizleme
-
SF6 Aksesuarlar
-
Kısmi boşaltma dedektörü
-
C4F7N Serisi Araçlar ve Ekipmanlar
-
Helyum Kütle Spektrometresi
anahtar kelimeler [ portable gas leak detector ] eşleşme 78 Ürünler.
KS30+ Özel SF6 Karışık Gaz Analizörü | Çiy Noktası ve Ayrışma Ürünleri Saflık Test Cihazı
| Ambalaj bilgileri: | Karton / ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 10 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
KS30-H SF6 İz Gaz Analizörü | Kuru Hava ve Azot Çevre Kabinleri için O2 N2 Çiğlenme Noktası Test Cihazı
| Test Gazı: | SF6, N2, O2, ÇİĞ NOKTASI (özelleştirilmiş) |
|---|---|
| Örnek gaz akış hızı: | 0,2 - 0,5L/dak |
| Örnek Gaz Basıncı: | ≤10 bar |
GIS/GIL Bakımı için 1200 L Depolamalı Yüksek Kapasiteli SF6 Geri Kazanım Ünitesi 110 m³/saat Yağsız Kompresör
| Negatif basınçlı kompresör: | 160m³/saat, 0,1MPa emiş basıncı |
|---|---|
| Boru hattı vakum pompası: | 63m³/h, ≤5Pa nihai vakum |
| Başvuru: | Gaz Geri Kazanımı |
GIS/GIL için Otomatik SF6 Geri Dönüşüm Sistemi
| Başvuru: | Gaz Geri Kazanımı |
|---|---|
| Vakum Derecesi: | ≤5Pa |
| Özellikler: | Yüksek Verimlilik, Düşük Gürültü, Kolay Kullanım |
GIS GIL Yüksek Voltajlı Uygulamalar için Otomatik SF6 Geri Dönüşüm Sistemi PLC Tam Otomasyon Endüstri Standartlarına Uygun Özelleştirilebilir Yapılandırma
| Ana kompresör: | 110m³/s |
|---|---|
| Negatif basınçlı kompresör: | 160m³/s, 0.5mpa |
| Boru hattı vakum pompası: | 63m3/h |
SF6 Gaz Yoğunluk Rölesi Kalibratörü Tam Otomatik, Yoğunluk Ölçer, Yoğunluk Ölçer Kontrol [KS2001]
| Güç kaynağı: | Lityum pil veya AC220V/50Hz |
|---|---|
| Güç Tüketimi: | 4W |
| Doğruluk seviyesi: | 0.2 Seviye |
Kstone KS30-3 SF6 Test Cihazı: Güç Ekipmanı Bakımı için Hassas Nem, Saflık ve SO₂ Algılama
| Tepki Süresi: | +20 → -20 ℃ td: 5s [45s], -20 → -60 ℃ td: 10s [240'lar] |
|---|---|
| Çözünürlük: | Çiğ noktası: 0.1 ℃ veya 0.1ppm |
| Gaz akış hızı: | 0.25 ~ 0.35l/dakika |
Özel KS30-6 SF6 Kapsamlı Denetleyicisi.
| Ambalaj bilgileri: | Karton / ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 10 İş Günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
Geri dönüşüm, saflık, mikro su, bozunma ürünleri [KS30-R-6] ile Akıllı SF6 kapsamlı test cihazı
| SF6 Tespit Ölçüm Aralığı: | [SO₂] 0 ~ 100 uL/L, [H₂s] 0 ~ 100 uL/L, [CO] 0 ~ 500 uL/L, [HF] 0 ~ 10 uL/L |
|---|---|
| Kesinlik: | ≤±0,5% |
| Çözünürlük: | % 0.01 |
Özelleştirilebilir Büyük Kurtarma Enflasyon Cihazı 500L-2000L SF6 Kurtarma Makinesi
| Ana kompresör: | 110m³/s, yağsız, hava soğutmalı piston |
|---|---|
| Negatif basınçlı kompresör: | 160m³/s, nihai vakum ≤ 1000pa |
| Boru hattı vakum pompası: | 63m³/s, nihai vakum ≤5pa |

