Tüm ürünler
-
sf6 kurtarma sistemi
-
SF6 Gaz Test Cihazı
-
SF6 Sızıntı Detektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Çiy noktası ölçer
-
Çevrimiçi İzleme Sistemi
-
Kuru hava ekipmanları
-
SF6 vakum pompası
-
Gaz Karıştırma Birimi
-
Soğutucu geri dönüşüm makinesi
-
Soğutucu sızıntısı dedektörü
-
SF6 Gaz Temizleme
-
SF6 Aksesuarlar
-
Kısmi boşaltma dedektörü
-
C4F7N Serisi Araçlar ve Ekipmanlar
-
Helyum Kütle Spektrometresi
anahtar kelimeler [ portable gas leak detector ] eşleşme 78 Ürünler.
Taşınabilir Halojen Kaçak Dedektörü, Flor İçeren Gaz Kaçak Dedektörü, Ucuz Kaçak Dedektörü Smart-01b
| Çalışma Nemi: | ≤%95 RH (yoğuşmasız) |
|---|---|
| Gaz tespiti: | flor içeren gaz |
| Endişe verici: | sesli ve ışıklı alarm |
GIS saha denetimi ve anahtar ekipmanlarının bakımı için 0.01 ppm yüksek hassasiyetli taşınabilir SF6 sızıntı dedektörü
| Ambalaj bilgileri: | Karton/ahşap kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları: | T/T |
GIS Denetimi için 0.01 ppm Duyarlılık, Hafif 6,6 kg Tasarım ve Otomatik Vakum İzleme taşınabilir SF6 Sızıntı Detektörü
| Tespit hassasiyeti: | 0.01 ppm |
|---|---|
| Algılama Prensibi: | Yüksek Frekanslı Manyetik Alan ve Düşük Gerilim İyonizasyonu |
| Başvuru: | GIS Denetimi ve Şalt Tesisi Bakımı |
0,01 ppm Hassasiyet, Radyoaktif Olmayan Teknoloji ve GIS Denetimi için Dokunmatik Ekrana Sahip Yüksek Hassasiyetli Taşınabilir SF6 Kaçak Dedektörü
| Ölçüm Aralığı: | 0,01–10000 ppm |
|---|---|
| Önerilen Algılama Aralığı: | 0,01–100 ppm |
| Maksimum hassasiyet: | 0.01 ppm |
GIS Denetimi için 0.1 ppm Duyarlılık ve NDIR Kızılötesi Teknolojisi ile Taşınabilir SF6 Sızıntı Detektörü
| Algılama Prensibi: | NDIR dağılmayan kızılötesi |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı: | 0–1000 PPM |
| Minimum algılama sınırı: | 0,1 ppm |
Multi-Component Gas Leak Detector [LF-01-FR] (Suitable for SF₆/SO₂/CH₄/CO₂ & More Gases)
| Nem: | %0-95 RH |
|---|---|
| Sıcaklık: | -20°~50° |
| Güç: | 6000 mAh şarj edilebilir lityum pil |
Smart-01b Florlu Soğutucu Gaz Kaçak Dedektörü, Kalitatif Kaçak Dedektörü, Xp-1a'nın Yerini Alır
| Tespit gazı: | SF6 |
|---|---|
| Ağırlık: | 0,5 kg |
| Çalışma Sıcaklığı: | 0 ila 50 ° C |
SF6 Korona Prensibi Gaz Kaçağı Dedektörü 3.7V Şarj Edilebilir Smart-01b
| Tepki Süresi: | 5 saniyeden az |
|---|---|
| Güç kaynağı: | 2 adet AA pil |
| Algılama Prensibi: | Corona İlke |
Şarj Edilebilir El Tipi SF6 Gaz Kaçak Dedektörü, Kalitatif Kaçak Dedektörü, Kızılötesi Prensip SMART-200-FR
| Brüt ağırlık: | 415 g (14.6 oz) |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Lityum Pil |
| Ambalaj: | Alüminyum bavul |
TIF BOCSCH Kalitatif Kaçak Dedektörü, Korona Prensibi Sülfür Hekzaflorür Gaz Kaçak Dedektörü Batarya, XP-1A
| Çalışma Sıcaklığı: | 0-52 ° C |
|---|---|
| Ağırlık: | 0,5 lbs |
| Garanti: | 1 Yıl |

