-
sf6 kurtarma sistemi
-
SF6 Gaz Test Cihazı
-
SF6 Sızıntı Detektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Çiy noktası ölçer
-
Çevrimiçi İzleme Sistemi
-
Kuru hava ekipmanları
-
SF6 vakum pompası
-
Gaz Karıştırma Birimi
-
Soğutucu geri dönüşüm makinesi
-
Soğutucu sızıntısı dedektörü
-
SF6 Gaz Temizleme
-
SF6 Aksesuarlar
-
Kısmi boşaltma dedektörü
-
C4F7N Serisi Araçlar ve Ekipmanlar
-
Helyum Kütle Spektrometresi
Aynı anda 4 gaz tespiti, gerçek zamanlı eğri gösterimi ve IP65 sertifikası ile taşınabilir çok gazlı kızılötesi dedektör
| Menşe yeri | Şangay |
|---|---|
| Marka adı | KSTONE |
| Sertifika | ISO9001 |
| Model numarası | LF-01-FR |
| Belge | lf-01-fr-multi-gas-infrared...or.pdf |
| Min sipariş miktarı | 1 |
| Fiyat | $1500-1700 |
| Ambalaj bilgileri | Karton/ahşap kutu |
| Teslim süresi | 15 iş günü |
| Ödeme koşulları | T/T |
| Yetenek temini | yılda 100 birim |
LF-01-FR, SF6 ve endüstriyel gaz tespiti için kızılötesi ve elektrokimyasal algılama teknolojisiyle elden taşınabilir bir çok gaz analizatörüdür.
- Aynı anda en fazla 4 gaz tespiti
- SF6 ve CO2 için NDIR kızılötesi teknolojisi
- Gerçek zamanlı konsantrasyon eğrisi gösterimi
- Taşınabilir el cihazı tasarımı
- IP65 & Ex ia IIC T4 sertifikalı
- Bluetooth baskı ve veri ihracatı desteklenir
LF-01-FR, endüstriyel gaz izleme ve çevre güvenliği uygulamaları için tasarlanmış bir elden taşınabilir çok gazlı kızılötesi dedektördür.katalitik yanma ve PID algılama teknolojileri, aynı anda dört gazın tespit edilmesini sağlar.
Dahili bir filtreleme sistemi ile donatılmış olan LF-01-FR, yağ, nem ve toz kirliliklerini etkili bir şekilde ortadan kaldırır ve zorlu endüstriyel ortamlarda bile istikrarlı ve doğru ölçümleri sağlar.
Detektörde 3,5 inçlik HD renkli ekran, ayarlanabilir pompa akışı, gerçek zamanlı konsantrasyon eğrisi gösterimi, büyük kapasiteli veri depolaması ve Bluetooth baskı seçeneği bulunmaktadır.saha denetimi ve endüstriyel bakım için idealdir.
Dahili filtreleme sistemi, istikrarlı ve doğru gaz analizi için yağ, su ve toz kirliliklerini verimli bir şekilde filtreler.
Kolay saha çalışması için deri taşıma çantası ile kompakt el yapısı.
- 3.5 inçlik HD renkli ekran
- Tek düğmeli donanım güç anahtarı
- Basit ve sezgisel arayüz
- Özel uzun kolu örnekleme sondası
Özelleştirilebilir sensör kombinasyonları ile aynı anda 4 gazın tespit edilmesini destekler.
Aynı anda:
- Gaz konsantrasyonu
- Gerçek zamanlı konsantrasyon eğrisi
- Pil durumu
- Alarm bilgileri
- Hata göstergesi
- Zaman ve ölçüm durumu
Ayarlanabilir akış hızı ile yerleşik gaz pompası: 0-500 mL/min
- Standart 8GB SD depolama
- Seçenek 16GB / 32GB depolama
- Otomatik veri kaydı
- Özelleştirilebilir kayıt aralığı
- TXT veri ihracatı için USB bağlantısı
Yerel konsantrasyon verileri ve eğri baskı için harici Bluetooth yazıcısını destekler.
Yüksek sıcaklık, yüksek nem ve tozlu ortamlar da dahil olmak üzere sert ortamlar için uygundur. 1200 °C'ye kadar duman gazı için isteğe bağlı örnekleme sondası mevcuttur.
- GIS ve SF6 devre değiştirme ekipmanlarının bakımı
- Elektrik servisi denetimi
- Petrokimya endüstrisi
- Metalürji
- Kimyasal tesisler
- Çevre İzleme
- Yangın koruması
- Gaz tedarik sanayi
- Atık su arıtma
- Gıda ve içecek endüstrisi
- Bilimsel araştırma laboratuvarları
- Eğitim ve savunma endüstrileri
| Model | LF-01-FR |
| Boyutları | 231 * 86 * 52 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 500 g. |
| Görüntüle | 3.5 inçlik renkli ekran |
| Karar | 480 * 320 |
| Pompa akışı | 0-500 mL/min ayarlanabilir |
| Akü | 6000 mAh şarj edilebilir lityum pil |
| Şarj Arayüzü | Micro-USB, 5V/2A |
| Veri Depolama | SD kart (8GB standart) |
| İletişim | USB veri ihracatı |
| Alarm Modu | Sızdırıcı, kırmızı LED, LCD alarm göstergesi |
| Dil | Çince / İngilizce |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ile 50°C arasında |
| Nemlilik | 0-95% RH (kondansiye edilmeyen) |
| Patlama Koruması | Ex ia IIC T4 |
| Koruma Derecesi | IP65 |
Detektör, aynı anda en fazla 4 sensörün kurulmasını destekler.
| Gaz Türü | Aralık | Sensör tipi |
|---|---|---|
| SF6 | 0-1000 / 2000 ppm | NDIR Kızılötesi |
| CO | 0-200 / 1000 ppm | Elektrokimyasal |
| H2S | 0-50 / 100 / 200 / 1000 / 5000 ppm | Elektrokimyasal |
| Oksijen | 0-25% VOL | Elektrokimyasal |
| NO2 | 0-20 / 500 ppm | Elektrokimyasal |
| Hayır | 0-100 / 1000 ppm | Elektrokimyasal |
| SO2 | 0-20 / 100 / 2000 ppm | Elektrokimyasal |
| NH3 | 0-100 / 1000 / 5000 ppm | Elektrokimyasal |
| H2 | 0-1000 / 10000 / 40000 ppm | Elektrokimyasal |
| PH3 | 0-5 / 20 / 1000 ppm | Elektrokimyasal |
| CH2O | 0-10 / 50 / 1000 ppm | Elektrokimyasal |
| O3 | 0-5 / 20 / 100 / 1000 ppm | Elektrokimyasal |
| HF | 0-10 ppm | Elektrokimyasal |
| HCL | 0-20 / 200 / 1000 ppm | Elektrokimyasal |
| HCN | 0-100 ppm | Elektrokimyasal |
| CO2 | 0-2000 / 5000 ppm / 1% / 5% / 20% / 50% / 100% VOL | NDIR Kızılötesi |
| CH4 | 0-5% / 10% / 20% / 50% / 100% VOL | NDIR Kızılötesi |
| VOC | 0-20 / 200 / 2000 / 10000 ppm | PID |
Özel sensör kombinasyonları ve aralıkları isteğe bağlı olarak kullanılabilir.
- Detektörün ana birimi
- Kullanıcı kılavuzu
- Denetim raporu
- Uyum Sertifikası
- Kalibrasyon gazı
- Örnekleme sondası
- Yüksek sıcaklıklı örnekleme sondası
- Uzun saplı örnekleme tüpü
- Dış Bluetooth yazıcısı
- Ek SD depolama
Detektör aynı anda 4 gazın tespit edilmesini destekler.
LF-01-FR, NDIR kızılötesi algılama teknolojisini kullanarak SF6 algılamasını destekler.
Yüksek nemli ve tozlu ortamlar için seçmeli filtreleme aksesuarları mevcut.
Evet, opsiyonel Bluetooth yazıcısı, konsantrasyon verilerinin ve eğrilerin mobil baskılarını destekler.
Cihaz otomatik veri kayıtlarını ve TXT kayıtlarının USB ihracatını destekler.
Ulusal standart hazırlama uzmanlığı:KSTONE, ulusal standart GB/T 11023-2018 Yüksek voltajlı anahtar cihazı - SF6 gaz sıklığı test yöntemi için taslak kuruluşlarından biridir.
- Yüksek duyarlılık tespiti:0.01 ppm çözünürlükte doğru SF6 sızıntı tespiti
- Hızlı tepki performansı:Etkili saha denetimi çalışmaları için hızlı sızıntı tespiti
- Taşınabilir endüstriyel tasarım:Kalıcı alüminyum alaşımı taşıma kesi ile kompakt yapı
- Güvenilir ve düşük bakım:Tüketilebilir bileşen yok ve uzun süreli endüstriyel dayanıklılık
Bize teknik gereksinimlerinizi ve uygulama detaylarınızı gönderin. Mühendislik ekibimiz 24 saat içinde uygun bir SF6 sızıntı tespit çözümü sağlayacaktır.
E-posta adresi:info@kstone-sf6.com

