Tüm ürünler
-
sf6 kurtarma sistemi
-
SF6 Gaz Test Cihazı
-
SF6 Sızıntı Detektörü
-
Gaz Kaçağı Dedektörü
-
Çiy noktası ölçer
-
Çevrimiçi İzleme Sistemi
-
Kuru hava ekipmanları
-
SF6 vakum pompası
-
Gaz Karıştırma Birimi
-
Soğutucu geri dönüşüm makinesi
-
Soğutucu sızıntısı dedektörü
-
SF6 Gaz Temizleme
-
SF6 Aksesuarlar
-
Kısmi boşaltma dedektörü
-
C4F7N Serisi Araçlar ve Ekipmanlar
-
Helyum Kütle Spektrometresi
anahtar kelimeler [ automatic mobile leak detector ] eşleşme 18 Ürünler.
GIS/GIL için Otomatik SF6 Geri Dönüşüm Sistemi
| Başvuru: | Gaz Geri Kazanımı |
|---|---|
| Vakum Derecesi: | ≤5Pa |
| Özellikler: | Yüksek Verimlilik, Düşük Gürültü, Kolay Kullanım |
GIS GIL Yüksek Voltajlı Uygulamalar için Otomatik SF6 Geri Dönüşüm Sistemi PLC Tam Otomasyon Endüstri Standartlarına Uygun Özelleştirilebilir Yapılandırma
| Ana kompresör: | 110m³/s |
|---|---|
| Negatif basınçlı kompresör: | 160m³/s, 0.5mpa |
| Boru hattı vakum pompası: | 63m3/h |
Yüksek hassasiyetli SF6 Çiy noktası ölçer N2 H2 KST-V için sıcaklık enstrümanı analizi
| Boyutlar: | 340mm × 230mm × 200mm |
|---|---|
| Ağırlık: | ≤9.5 kg |
| Örnekleme arayüzü: | Kendi kendine sızan hızlı konektör |
Manuel SF6 Geri Kazanım Sistemi – 600L Negatif Basınçlı Gaz Geri Kazanım Ünitesi
| Arıtma Verimliliği: | % 99.99 SF6 konsantrasyonu |
|---|---|
| Geri Kazanım Başlangıç basıncı (MPa): | ≤0.5 |
| Geri Kazanım Nihai basınç (MPa): | ≤-0,1 |
Soğuk Ayna Yöntemi, Taşınabilir Çiğlenme Noktası Ölçer, Yüksek Hassasiyetli Çiğlenme Noktası Ölçer KST-V
| Sıcaklık Çözünürlüğü: | 0,1°C |
|---|---|
| Ölçüm Aralığı: | 20 ℃ ~ -62 ℃ |
| Ölçüm hatası: | ± 0.3 ℃'den daha iyi |
Ppmv, PP20, SF6, N2 ve H2 için özel el el nem çiy noktası ölçer KST-VII
| Boyutlar: | 414*333*177mm |
|---|---|
| Pil çalışma süresi: | >8 saat |
| Güç kaynağı modu: | AC220V / Lityum Pil |
Özelleştirilebilir Büyük Kurtarma Enflasyon Cihazı 500L-2000L SF6 Kurtarma Makinesi
| Ana kompresör: | 110m³/s, yağsız, hava soğutmalı piston |
|---|---|
| Negatif basınçlı kompresör: | 160m³/s, nihai vakum ≤ 1000pa |
| Boru hattı vakum pompası: | 63m³/s, nihai vakum ≤5pa |
GIS, GIL, Hava Soğutmalı, SF6 Geri Kazanım Sistemi Ünitesi Yüksek Kapasiteli
| Kompresör: | Yağsız |
|---|---|
| Soğutma Sistemi: | Hava soğutmalı |
| Modeli: | İyileşmek |

